top of page
AEnB2Ur8LiEmE5j8Ln3o5JfG76yW8Zme5VSnqdKZ

Hakkımızda

    2016 yılında Ege'ye döndüğümüzde Türk pamuğunun kapanan kumaş fabrikaları ile üretim alanlarının daraldığını üzülerek gördük ve neler yapabiliriz diyerek yaptığımız araştırmalar sonucunda BasmaFistan.com firmasını sizler için kurduk.

      "Zeytin yağlı yiyemem, basma da fistan giyemem" diyen türkülerin deklare ettiği düşünceye karşı olarak, BasmaFistan.com sizlere, "zeytinyağı da yeriz, basma da fistan giyeriz" dedik ve üreten Türkiye'nin doğal değerlerini sunmak için bu hizmeti ortaya koyduk.

      Hem üretilen yerli gücün dış ve iç piyasaya yayılmasına destek oluyoruz, hemde Türk pamuğunun ekim alanlarının artmasına yol açıyoruz. 

Yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projeleri ile pamuklu ürünlerin yayılmasına ve üreten değerlere gerekli desteği vermeye çalışıyoruz. 

       Sokak hayvanları için başlattığımız ücretsiz kumaş kampanyası ile 1.000 KG (takribi 7 KM) kumaş dağıtarak soğuk kış günlerinde sıcak bir yatak imkanı sunduk. 

Siz dostlarımızdan aldığımız gücümüzü, paylaşmaya adıyoruz.

İlhamımızı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün eserlerinden, desenlerimizi doğadan esinlendik.

 

 

BasmaFistan.com Ailesi

10. Yıl MarşıAtatürk
00:00 / 03:55
Kumaş Rulolar Fabrika

Biz Kimiz

% 100 Güven

2016 yılında kurulduğumuzdan beri her kategoride en iyi ürünleri sunarak sizler  adına fark yaratmayı hedefliyoruz. Sağlıklı kumaş, sağlıklı hayat demektir.
BasmaFistan.com olarak Ege bölgesinde birinci sınıf bir Kumaş Mağazası olarak hizmet veriyoruz. Kurulduğumuzdan beri mükemmellik tutkusuyla hareket ettik ve gelecekte de böyle hareket etmeye devam edeceğiz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için web sitemize göz atın, , bize e-posta gönderin veya bizi arayın! Sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız.

Tüm Videolar

Tüm Videolar

Abonelik Formu

bottom of page